Nowa strona internetowa NZOZ Dentix S.C.

Mamy przyjemność powitać Państwa w nowej odsłonie naszej strony. Pragnąc dostosować się do nowych trendów panujących w Internecie postanowiliśmy  pożegnać się z wysłużoną, starą wersją, którą mieliście Państwo okazję oglądać do dnia dzisiejszego. Nowa strona internetowa została zbudowana wg aktualnych standardów, aby możliwie optymalnie służyć naszym Klientom.

Zakładki, które mogliśmy znaleźć na poprzedniej wersji strony zostały kompleksowo zmodernizowane.

Certyfikaty - gdzie można teraz zapoznać się z kompletnym zbiorem dokumentów potwierdzających jakość usług świadczonych przez NZOZ Dentix S.C. Kalisz.

Personel -  w której można „poznać” całą naszą kadrę.

Galeria - przedstawiająca zdjęcia naszych gabinetów w formie interaktywnej prezentacji.

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy kilka zupełnych nowości. Wśród nich warto wymienić zakładkę Kontakt, która otrzymała mapę z lokalizacją naszego gabinetu dentystycznego - ukłon w kierunku naszych nowych klientów. Drugą nowością w tej zakładce jest formularz kontaktowy, którym w szybki sposób możecie Państwo wysłać do nas wiadomość e-mail. Równie łatwo wiadomość e-mail mogą wysłać do nas użytkownicy smartphonów z czytnikami QR Code, dla których przygotowaliśmy kod umożliwiajacy błyskawiczne napisanie wiadomości e-mail na nasz adres.

Udostępniliśmy także dwie funkcjonalności, które mają przybliżyć, zarówno stałym jak i nowym klientom, naszą pracę i standardy jakimi się kierujemy. Blog, na którym mamy przyemność Państwa gościć, a gdzie będą pojawiać się bierzące informacje z życia NZOZ Dentix S.C.. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać okresowe podsumowanie nowości i zmian wprost na e-mail, zapraszamy do skorzystania z modułu Newsletter, który umożliwia zapisanie się do naszej listy wysyłkowej. Postępujemy przy tym ściśle wg naszej polityki prywatności.

Realizację projektu powierzyliśmy Stowarzyszeniu „Ludzie Internetu”, które w sposób profesjonalny zajmuje się tworzeniem stron internetowych dla firm. Organizacja pozarządowa działająca na teranie całej Polski z siedzibą zlokalizowaną w regionie Kalisza. W swojej ofercie posiada także wysokiej klasy aplikacje internetowe dla firm i innowacyjne formy promocji jak np. spacery wirtualne. Korzystając z ich bogatego doświadczenia jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów ich prac, mogąc spokojnie polecić korzystanie z ich usług.

Państwa zapraszamy tymczasem do zapoznania się  naszym nowym internetowym wizerunkiem.

Z poważaniem

Zespół NZOZ Dentix S.C.

Dentix środa, 26 październik 2011 at 12:06 pm | | Ogólna

342 komentarze(-y)

Jeden lub więcej komentarzy oczekuje na akceptację przez redaktora.

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.